MŪSU KLIENTI

image

SIA “CAPITALIS INŽENIERSISTĒMAS”
SIA TrafoNet ir apliecinājis sevi kā uzticams biznesa partneris un kā efektīvs elektromateriālu piegādātājs ar precīzu savstarpējo vienošanos izpildi un uz klienta interesēm vērstu personāla attieksmi. No 2018. gada SIA TrafoNet piegādā ēku automātikas komponentes būvniecības objektam “Tirgus jaunbūve Krišjāņa Valdemāra ielā 2, Siguldā”, nodrošinot detalizētu tehnisko informāciju par specifiskiem automātikas elementiem. Šī uzņēmuma speciālisti, konstruktīvi un ātri, risina visus ar projekta tehnisko specifiku saistītos jautājumus. SIA TrafoNet nodrošina augstu elektromateriālu piegādes līmeni būvniecības objektiem, ņemot vērā šodienas augstās prasības attiecībā uz dokumentāciju, kas nepieciešama būvniecības objektu nodošanai ekspluatācijā.
Valters Ozols /Valdes priekšsēdētājs/
image

SIA "SMC Automation"
Lai arī SMC Automation sadarbība ar Trafonet ilgst nedaudz vairāk par gadu, varu apliecināt, ka tā ir izveidojusies ļoti profesionāla, ar mērķi attīstīt tādas produktu grupas, kuras līdz šim bijušas specifiskas.  Trafonet SIA komanda spēj būt drosmīga, mērķtiecīga, nebaidīties no izaicinājumiem, apgūstot jaunus tirgus segmentus un produktus. Novēlu saglabāt neatlaidību un augstāk minētās īpašības, sasniedzot jaunas virsotnes!  
Guntis Kārkliņš /Tirdzniecības vadītājs Baltijā/
image

SIA "Pumptechnique"
SIA “Pumptechnique” savu sadarbību ar SIA “TrafoNet” uzsāka 2016. gadā. Šī perioda laikā, tiek aktīvi strādāts ar TrafoNet pārstāvjiem, kuri detalizēti pārzin sava uzņēmuma piedāvāto produkciju, kā arī, spēj izstāstīt tās darbības principus saprotamā veidā. TrafoNet atšķiras no citiem nozares uzņēmumiem, ar savu darbības ātrumu, ko ļoti novērtējam. Nākotnē sagaidām no TrafoNet vairāk savu unikālo produktu un jo īpaši – pakalpojumu klāstu. SIA “TrafoNet”, mūsu uzņēmumam sevi ir viennozīmīgi apliecinājis, kā uzticamu biznesa partneri.  
Andris Zandersons /Valdes priekšsēdētājs/
image

GBE S.p.A.
GBE sadarbojas ar SIA TrafoNet jau daudzus gadus, un šī sadarbība ir rezultējusies ar to, ka SIA TrafoNet ir mūsu uzņēmuma produkcijas oficiālais, ekskluzīvais izplatītājs Latvijā. Uzņēmums izplata tādus GBE produktus kā: eļļas transformatori, sausā tipa transformatori, reaktori, spēka transformatori, individuāli izgatavota produkcija. SIA TrafoNet darbinieki ir ļoti profesionāli, tiem ir izcilas tehniskās zināšanas un pieredze, pamatojoties uz darba pieredzi vienā no lielākajiem starptautiska mēroga uzņēmumiem, kurš darbojas elektro nozarē. Ar uzņēmumu ir ļoti viegli sadarboties katrā darba aspektā – tehniskā vai komerciālā, jo mums ir īpaša saikne, lai arī esam no dažādām valstīm un mums ir atšķirīga mentalitāte. SIA TrafoNet galvenais bizness ar GBE SpA, ir transformatoru izplatīšana. Šis uzņēmums ir sevi pierādījis kā uzticamu biznesa partneri, un vienmēr veic maksājumus laikā. Viss iepriekš minētais, raksturo SIA TrafoNet kā labu izplatītāju.  
Giuliano Sanson /Izpilddirektors/
image

LATGRAN SIA
SIA LATGRAN ar SIA TrafoNet sadarbojas jau 5 gadus, un šajā periodā, TrafoNet sevi ir apliecinājis kā uzticamu sadarbības partneri, kurš nepieciešamības gadījumā, spēj ļoti operatīvi atbildēt uz mūsu pieprasījumiem. Komunikācija ar uzņēmuma pārstāvjiem ir teicama, jo darbinieki ir kompetenti un precīzi, kā arī ir spējīgi vienmēr piedāvāt labāko tehnisko risinājumu, kurš atbilst mūsu prasībām. TrafoNet piedāvāto preču klāsts mūs pilnībā apmierina, un ņemot vērā uzņēmuma pārstāvju zināšanas un pieredzi, varam būt droši, ka saņemtā prece būs augstā kvalitātē.  
Jānis Zvirbulis /Enerģētiķis/
image

Karme Filtrs SIA
SIA Karme Filtrs sadarbojas ar SIA TrafoNet salīdzinoši nesen, taču šajā laika posmā, uzņēmums ir pierādījis sevi kā labu un uzticamu partneri. TrafoNet darbinieki ir pozitīvi attieksmē pret klientu, un spēj sniegt atbilstošus risinājumus mūsu prasībām, piedāvā alternatīvas un pieeja kopumā ir ļoti elastīga. Gan piedāvājumu sagatavošana, gan preces saņemšana ir augstā līmenī, viss tiek izdarīts savlaicīgi. Kā arī preču piedāvājums ir visaptverošs un tehniskie risinājumi parāda uzņēmuma darbinieku kompetenci un zināšanas šajā sfērā.  
Vadims Mihailovs /Iepirkumu menedžeris/
image

SKONTO PREFAB SIA
SIA SKONTO PREFAB 2019. gada 7. oktobrī sāka strādāt ar SIA TrafoNet, dažādu materiālu iegādei. Īsā laika posmā mūsu uzņēmums ar TrafoNet ir izveidojis ciešu sadarbību, līdz ar to, mūsu acīs šis uzņēmums ir uzticams biznesa partneris. SKONTO PREFAB SIA ir ļoti apmierināts ar piedāvājumu sagatavošanas un preces saņemšanas ātrumu, kas ir ļoti būtiski mūsu nozarē. Darbinieku kompetence, precizitāte un komunikācija ir augstā līmenī, kā arī, piedāvāto preču klāsts ir daudzpusīgs un nepieciešamības gadījumā, mēs varam rēķināties, ka tehniskie risinājumi būs atbilstoši mūsu prasībām.  
Alvis Ivans /Ražošanas noliktavas vadītājs/
image

Chocolette Confectionary SIA
Chocolette Confectionary SIA ir uzsācis savu sadarbību ar TrafoNet SIA, 2019.gada nogalē. Pāris mēnešu laikā, šis uzņēmums sevi ir pierādījis kā uzticamu biznesa partneri, kura darbinieki ir kompetenti un zinoši, pārzina industriju un tās specifiku. Līdz ar to, komunikācija padodas ļoti viegli, jo SIA TrafoNet saprot klientu no pusvārda. Esam apmierināti gan ar piedāvāto preču klāstu, gan ar tehniskajiem risinājumiem. TrafoNet piedāvājumu sagatavošanas un preču piegādes ātrums ir teicams.  
Eduard Mitrofanov /Ražošanas inženieris/
image

Gaujas koks SIA
SIA Gaujas koks 2019. gada nogalē uzsāka sadarbību ar SIA TrafoNet dažādu elektromateriālu iegādē. Līdz šim SIA TrafoNet sevi ir apliecinājis kā ļoti uzticamu sadarbības partneri. SIA TrafoNet nodrošina operatīvu sadarbību, nodrošinot ātru piedāvājumu saņemšanu mūsu pieprasījumiem. Preču piegāde tiek veikta savlaicīgi. Ļoti augstu novērtējam SIA TrafoNet darbinieku kompetenci, zināšanas un precizitāti. SIA Gaujas Koks apmierina piedāvātie tehniskie risinājumi un preču klāsts. Nepieciešamības gadījumā vienmēr SIA TrafoNet kolektīvs ir gatavs konsultēt par efektīvākajiem un labākajiem risinājumiem, ņemot vērā katra mūsu konkrētā pieprasījuma specifiku un vajadzību.  
Rolands Paģiris /Iepirkumu speciālists/
image

BELAM-RĪGA SIA
Pirms aptuveni pusgada, SIA BELAM-RĪGA, ir sācis sadarboties ar TrafoNet SIA, un mēs varam apliecināt, ka šajā laika periodā, TrafoNet gan kā komanda, gan kā sadarbības partneris, ir sevi pierādījis kā uzticamu biznesa partneri. Mūs apmierina gan uzņēmumam piedāvātais preču sortiments, gan arī savstarpējā komunikācija ar uzņēmuma pārstāvjiem. Uz katru mūsu pieprasījumu tiek reaģēts ātri, un tas ir viens no galvenajiem aspektiem, kādēļ mēs izvēlamies sadarboties ar TrafoNet SIA. TrafoNet darbinieki izrāda savu kompetenci un zināšanas, sniedzot savus tehniskos risinājumus, atbildot uz mūsu pieprasījumiem. Ņemot vērā augstāk minētos aspektus, varam teikt, ka arī turpmāk sadarbosimies ar SIA TrafoNet.  
Vladimirs Vostrecovs /Sagādnieks/
image

PHOENIX CONTACT Pastāvīgā pārstāvniecība Latvijā
Phoenix Contact sadarbība ar SIA TrafoNet ilgst jau divus gadus, un šī perioda laikā, mēs esam ieguvuši uzticamu sadarbības partneri. Savstarpējā komunikācija ir ļoti profesionāla un jautājumi tiek risināti ātri. TrafoNet komanda nebaidās no izaicinājumiem, darbinieku kompetence un precizitāte ir ļoti augstā līmenī. Uzņēmums ir vērsts uz klientu, ir gatavs uz dažādas sarežģītības pakāpes pieprasījumiem sniegt unikālus tehniskos risinājumus, lai apmierinātu gan klienta, gan partnera vēlmes.  
Arnis Čuba /Reģionālais pārdošanas vadītājs Latvijā/
image

SIA Global Property
Global Property SIA, kas pārstāv Norge House zīmolu, ražo un uzstāda augstas kvalitātes koka karkasa mājas, jau vairākus gadus sadarbojas ar TrafoNet SIA elektromateriālu iegādē, lai saviem klientiem varētu piedāvāt vislabākos elektroinstalācijas materiālus un risinājumus. TrafoNet SIA darbinieku kompetence un ātrums, ir ļoti svarīgs rīks mūsu darbībā, lai mēs varētu nodrošināt klientiem labu, ātru un kvalitatīvu apkalpošanu. Katram mūsu jautājumam tiek sniegts risinājums, kurš atbilst mūsu prasībām. Arī nestandarta jautājumos TrafoNet SIA pārstāvji ir spējīgi konsultēt par iespējamiem risinājumiem un uzklausot klienta vēlmes, veikt atbilstošu piedāvājumu. Ņemot vērā mūsu pozitīvo sadarbību, varam droši teikt, ka TrafoNet SIA ir uzticams un drošs sadarbības partneris, kuru iesakām arī citiem.  
Aivars Mickevičs /Izpilddirektors/
image

INDUCONT SIA
INDUCONT SIA jau vairākus gadus sadarbojas ar TrafoNet SIA, un šīs sadarbības laikā, TrafoNet sevi ir apliecinājis kā uzticamu biznesa partneri. Sadarbībā ir apliecinājies, ka TrafoNet komandas kompetence ir augstā līmenī, vienmēr atvērti komunikācijai un darbības ir ar teicamu precizitāti. TrafoNet vienmēr ir izpildījis saistības saskaņā ar pasūtīto preci un tās saņemšanu, kā arī piedāvājumi tiek sagatavoti laicīgi. Uzņēmuma piedāvāto preču klāsts un tehniskie risinājumi, ir mūsdienīgi un atbilstoši industrijas prasībām un tendencēm.  
Matīss Ūdris /Projektu inženieris/
image

NOARK Electric Europe s.r.o.
Noark sadarbība ar SIA TrafoNet aizsākās 2020. gada otrajā pusē, taču jau neilga laikā gaitā esam kļuvuši par veiksmīgiem sadarbības partneriem. Ļoti novērtējam SIA TrafoNet profesionālo un zinošo komandu, viņu gatavību un atvērtību jaunumiem un aktvitātēm. Vienmēr ir prieks sadarboties ar nozares profesionāļiem un komandu, kas darbojas mērķtiecīgi un gana ambiciozi savu ideju vārdā. Komunikācija ar SIA TrafoNet ir viegla, ātra un patīkama, kas atvieglo darbu un virza tuvāk rezultātam.  
Mairis Šakalis /Pārdošanas vadītājs Baltijā/
image

POLIPAKS SIA
Kopš 2020. gada SIA POLIPAKS ir uzsācis veiksmīgu sadarbību ar SIA TrafoNet dažādu elektromateriālu un pneimatikas piederumu iegādē. Ņemot vērā mūsu uzņēmuma darba specifiku, mums ir svarīgi nodrošināt nepārtrauktu iekārtu darbību, līdz ar to, SIA TrafoNet pārstāvju darbības ātrums, precizitāte un punktualitāte palīdz mums īstenot mūsu mērķus. SIA TrafoNet darbinieku kompetence ir ļoti augsti vērtējama ne tikai jautājumos par elektromateriālu iespējām un izvēlēm, bet arī spējā rast labāko risinājumu gan standarta, gan nestandarta situācijās. Piedāvājumu un preces saņemšana ir ātra un ērta. Mēs vērtējam SIA TrafoNet kā ļoti uzticamu un lojālu partneri, un novēlam arī turpmāku attīstību un izaugsmi!  
Kristaps Vēsmiņš /Sagādes speciālists/
image

Flow Technologies UAB
Flow Technologies jau trīs gadus ir sadarbojies ar TrafoNet SIA, un šajā laikā uzņēmums un tā pārstāvji, ir pierādījuši sevi kā uzticamu biznesa partneri. Sadarbība ar TrafoNet ir vienkārša un laba, saziņas, zināšanu un darba ētikas dēļ. TrafoNet SIA pārstāvji vienmēr var saskaņot mūsu vēlmes ar labākajiem tehniskajiem risinājumiem, tāpēc mēs iesakām arī citiem uzņēmumiem veidot sadarbību ar TrafoNet jo viņi ir vieni no labākajiem savā jomā.  
Linas Grudzinskas /Projektu menedžeris/
image

AS RĪGAS SILTUMS
AS “RĪGAS SILTUMS” uzsāka sadarbību ar SIA “TrafoNet” 2020. gadā. Sadarbības ietvaros iegādātas vairākas elektroautomašīnu uzlādes stacijas. AS „RĪGAS SILTUMS” sadarbību ar SIA “TrafoNet” raksturo partnera sniegto pakalpojumu kompleksa augstā kvalitāte un izpildes precizitāte, tehniskā kompetence, kā arī vēlme un prasme rast klientam optimālus piedāvājumus. Pakalpojumi tiek izpildīti saskaņā ar iepriekš noteiktajiem termiņiem un pilnā apjomā.  
A. Cīrulis /Izpilddirektors/

RADUŠIES JAUTĀJUMI PAR MŪSU PIEDĀVĀTAJIEM PRODUKTIEM?

Skatīt vairāk
1
Apskatīt preces
Apskatīt preces