MŪSU KLIENTI

image

SIA “CAPITALIS INŽENIERSISTĒMAS”
SIA TrafoNet ir apliecinājis sevi kā uzticams biznesa partneris un kā efektīvs elektromateriālu piegādātājs ar precīzu savstarpējo vienošanos izpildi un uz klienta interesēm vērstu personāla attieksmi. No 2018. gada SIA TrafoNet piegādā ēku automātikas komponentes būvniecības objektam “Tirgus jaunbūve Krišjāņa Valdemāra ielā 2, Siguldā”, nodrošinot detalizētu tehnisko informāciju par specifiskiem automātikas elementiem. Šī uzņēmuma speciālisti, konstruktīvi un ātri, risina visus ar projekta tehnisko specifiku saistītos jautājumus. SIA TrafoNet nodrošina augstu elektromateriālu piegādes līmeni būvniecības objektiem, ņemot vērā šodienas augstās prasības attiecībā uz dokumentāciju, kas nepieciešama būvniecības objektu nodošanai ekspluatācijā.
Valters Ozols /Valdes priekšsēdētājs/
image

SIA "SMC Automation"
Lai arī SMC Automation sadarbība ar Trafonet ilgst nedaudz vairāk par gadu, varu apliecināt, ka tā ir izveidojusies ļoti profesionāla, ar mērķi attīstīt tādas produktu grupas, kuras līdz šim bijušas specifiskas.  Trafonet SIA komanda spēj būt drosmīga, mērķtiecīga, nebaidīties no izaicinājumiem, apgūstot jaunus tirgus segmentus un produktus. Novēlu saglabāt neatlaidību un augstāk minētās īpašības, sasniedzot jaunas virsotnes!  
Guntis Kārkliņš /Tirdzniecības vadītājs Baltijā/
image

SIA "Pumptechnique"
SIA “Pumptechnique” savu sadarbību ar SIA “TrafoNet” uzsāka 2016. gadā. Šī perioda laikā, tiek aktīvi strādāts ar TrafoNet pārstāvjiem, kuri detalizēti pārzin sava uzņēmuma piedāvāto produkciju, kā arī, spēj izstāstīt tās darbības principus saprotamā veidā. TrafoNet atšķiras no citiem nozares uzņēmumiem, ar savu darbības ātrumu, ko ļoti novērtējam. Nākotnē sagaidām no TrafoNet vairāk savu unikālo produktu un jo īpaši – pakalpojumu klāstu. SIA “TrafoNet”, mūsu uzņēmumam sevi ir viennozīmīgi apliecinājis, kā uzticamu biznesa partneri.  
Andris Zandersons /Valdes priekšsēdētājs/
image

GBE S.p.A.
GBE sadarbojas ar SIA TrafoNet jau daudzus gadus, un šī sadarbība ir rezultējusies ar to, ka SIA TrafoNet ir mūsu uzņēmuma produkcijas oficiālais, ekskluzīvais izplatītājs Latvijā. Uzņēmums izplata tādus GBE produktus kā: eļļas transformatori, sausā tipa transformatori, reaktori, spēka transformatori, individuāli izgatavota produkcija. SIA TrafoNet darbinieki ir ļoti profesionāli, tiem ir izcilas tehniskās zināšanas un pieredze, pamatojoties uz darba pieredzi vienā no lielākajiem starptautiska mēroga uzņēmumiem, kurš darbojas elektro nozarē. Ar uzņēmumu ir ļoti viegli sadarboties katrā darba aspektā – tehniskā vai komerciālā, jo mums ir īpaša saikne, lai arī esam no dažādām valstīm un mums ir atšķirīga mentalitāte. SIA TrafoNet galvenais bizness ar GBE SpA, ir transformatoru izplatīšana. Šis uzņēmums ir sevi pierādījis kā uzticamu biznesa partneri, un vienmēr veic maksājumus laikā. Viss iepriekš minētais, raksturo SIA TrafoNet kā labu izplatītāju.  
Giuliano Sanson /Izpilddirektors/

RADUŠIES JAUTĀJUMI PAR MŪSU PIEDĀVĀTAJIEM PRODUKTIEM?