Kabeļi vai kopņu tilti? SIVACON 8PS kopņu sistēmas ir inovatīva alternatīva kabeļiem.

SIVACON 8PS instalācija sākas ar zemākām izmaksām pateicoties augstākajām sistēmas tehnoloģijām, jo darbu ir iespējams veikt ātrāk un vieglāk. Izmantojot šo tehnoloģiju, Jums nav nepieciešams tikt galā ar laikietilpīgiem darbiem. Tādējādi Jums ir iespēja nodot sistēmu gatavu darbam daudz ātrāk, turklāt, šis kopņu tiltu sistēmas kompaktais dizains ir pietiekoši kompakts, un neaizņem daudz vietas. SIVACON 8PS kopņu tiltu sistēmas veic visas nepieciešamās funkcijas, lai nodrošinātu efektīvu enerģijas pārvaldību, ņemot vērā to, ka sakaru ierīces, kuras spēj veikt mērījumus un komutāciju, ir iespējams integrēt pieslēguma blokos, lai ģenerētu nepieciešamos datus. Turklāt, labāka komutācijas ierīču izmantošana, patērētajiem nodrošina uzlabotu darbības pārraudzīšanu un vieglu kļūdu novēršanu.

Siemens risinājums ir Pilnīgi Integrēta Jauda (Totally Integrated Power(TIP)), -visaptverošs programmatūras un agregātu elektroapgādes portfelis, universālas sistēmas visiem sprieguma līmeņiem, kā arī enerģijas pārvaldības risinājumi.

SIVACON 8PS kopņu tiltu sistēmas, ir svarīga daļa TIP ražošanas nozarē. Ražošanas uzņēmumi tādās jomās kā metālapstrāde, mašīnbūve,  amatniecība, pārtikas un dzērienu rūpniecība, visur saskaras ar to, ka katra klienta pieprasījumiem un vēlmēm ir jābūt apmierinātiem individuāli, ātri, ar minimālām izmaksām un videi draudzīgā veidā.

Kopņu tiltu sistēmām ir integrēti ieguvumi, un tiem ir izšķiroša konkurences priekšrocība: augsts izmaksu efektivitātes līmenis, elastīgums un drošība. Šī sistēma ir tehnoloģiski un rentabli augstāka alternatīva kabeļu izmantošanai.

Šogad Siemens Osakeyhtio Latvijas filiāle uzaicināja SIA TrafoNet industrijas nodaļas vadītāju Raiti Pirktiņu apmeklēt Siemens rūpnīcu Ķelnē, Vācijā, un piedalīties apmācībās par kopņu tiltu sistēmām, no 13.-16. maijam.

Kā Raitis stāsta: “Pieredze bija unikāla un interesanta. Tas bija lieliski pavadīts laiks ne tikai mācoties kaut ko jaunu par kopņu tiltu sistēmām, bet arī iegūt jaunas zināšanas un informāciju par šo produktu un tā iespējām. Tāpat vienmēr ir lieliski satikt jaunus cilvēkus, kuriem ir līdzīga domāšana. Apmeklējot apmācības, tiek iegūts labākais no abām pusēm – jaunas zināšanas un iepazīšanās ar potenciāliem sadarbības partneriem.

Šīs apmācības ir devušas mūsu uzņēmumam unikālu iespēju iepazīstināt mūsu klientus un partnerus ar SIVACON 8PS kopņu tiltu sistēmām un, iespējams, atrast labāko risinājumu klienta vēlmēm.”