Šī gada 22. jūlijā, SIA TrafoNet svinēs savu 10 gadu jubileju. Šajos darbības gados, uzņēmums ir audzis, uzkrājis pieredzi un tirgū pierādījis savu konkurētspēju.

Lai labāk izprastu mūsu izaugsmi, ir nepieciešams atskatīties uz pagātni, kad ideja par uzņēmuma radīšanu, bija tikai domu līmenī.

Uzņēmuma dibinātājs ir cilvēks, kuram elektro nozare, ir vienmēr bijusi tuva, un plaši pārzināta, lai gan šajā nozarē, regulāri tiek veiktas inovācijas un regulāri nepieciešams papildināt savas zināšanas. Galvenais ir zinātkāre.

2009. gada 22. jūlijā, tika dibināts SIA TrafoNet, kura galvenais darbības mērķis, bija patērētāju nodrošināšana ar augstākās klases transformatoriem, un citām industriālām elektroiekārtām.  Uz šo brīdi, uzņēmuma piedāvāto preču klāsts ir audzis un tiek papildināts.

2013. gadā uzņēmums saņēma apbalvojumu – Gazele 2013, kā viens no visstraujāk augošajiem uzņēmumiem.

Šobrīd, uzņēmums darbojās pilnos apgriezienos ar nelielu kolektīvu, kurā galvenais ir savstarpējā sapratne un uzticība, kopīgu mērķu sasniegšanai. SIA TrafoNet pārstāv savā jomā zinoši profesionāļi ar ilggadīgu pieredzi savās nozarēs. Būvniecības nozari pārstāv Edgars Jākobsons un industrijas nozari  – Raitis Pirktiņš.

TrafoNet mērķis ir turpināt savu attīstību un nest savu nosaukumu plašāk, ne tikai Latvijas tirgū, bet arī pasaulē.