SIA “TrafoNet” ir elektroinstalācijas materiālu un industriālo elektroiekārtu vairumtirgotājs, kurš šajā nozarē darbojas jau 10 gadus.

Ņemot vērā to, ka uzņēmums pārstāv elektronozari, un elektrība ir nākotne, šī gada sākumā, uzņēmums nolēma izgatavot unikālu produktu – elektrovelosipēdu un elektroskrejriteņu uzlādes staciju – “VeloBox”.

Uzlādes stacija “VeloBox” nodrošina uzlādes pakalpojumu ar nominālo jaudu līdz 2,3kW vienam elektrovelosipēdam. Ar šo risinājumu, elektrovelosipēda īpašnieks ievieto velosipēda akumulatoru uzlādes stacijā, kas droši aizslēdzas, izmantojot lietotāja izdomātu četru ciparu PIN kodu, un nav pieejama trešajām personām. Šis risinājums nodrošina visu pieejamo elektrovelosipēdu un elektroskrejriteņu akumulatoru uzlādi. Gadījumā, ja elektrovelosipēda akumulators nav noņemams, ir iespējams uzlādi veikt ar oriģinālā pārveidotāja vadu un pašu pārveidotāju ievietot uzlādes nodalījumā, kas tiek droši slēgts ar PIN kodu.

“VeloBox” tika radīts, ne tikai elektronozares attīstīšanai, bet arī veselīga dzīvesveida un zaļākas nākotnes popularizēšanai. Ņemot vērā to, ka pašlaik Latvijā, diemžēl, elektrovelosipēdu izmantošana tālākiem pārbraucieniem nav tik aktuāla, nelielā uzlādes staciju skaita dēļ, mūsu mērķis ir veicināt tālāku elektrovelosipēdu un elektroskrejriteņu izplatību, radot un piedāvājot “VeloBox” uzlādes stacijas.

Pašlaik, mūsu produkts, plašākai apskatei un lietošanai, ir pieejams jaunatvērtajā iepirkšanās un izklaides centrā “AKROPLE Riga”, Maskavas ielā 257, Rīgā. “VeloBox” atrodas  starp “E” un “F” ieejām, pie velo novietnes. “TrafoNet” aicina izmēģināt “VeloBox” uzlādes staciju un sniegt atgriezenisko saiti.

Ja arī Jūs vēlaties kļūt par zaļākas nākotnes atbalstītājiem, un pie sava uzņēmuma biroja, vai lielveikala izvietot elektrovelosipēdu uzlādes staciju, aicinām sazināties ar mums, lai mēs varētu palīdzēt vizualizēt un materializēt Jūsu vīziju!